Klik på kortet for at vælge område
Se behandlere fra andre lande

Find din Nordlys behandler



Valgt område:
Midt-/Vestjylland

Postnummer  

Du har foretaget en søgning efter:
Postnr: 7000 - 7999

Søgningen fandt 12 behandlere.

Behandlerliste


Claus Hansen

Certificeret Coach
Ved Bølgen 5, 6. tv
7100 Vejle


Telefon: 42207080

claus@timeoutintime.com

www.timeoutintime.com

Maren Elsebeth Nielsen

RAB Massageterapeut
Bowtech Sønderjylland
7183 Randbøl

Telefon: 51511666
Telefon 2: 51511666

maren@post.tele.dk

www.bowtechsyd.dk

Ulla Hansen

Certificeret Coach
Daldovervej 11
7183 Randbøl


Telefon: 30291525

hankat1970@gmail.com

Dorthe Lund Scullion

Klangmassør
Thorlundvej 23
7361 Ejstrupholm


Telefon: 60952565

dorthe-lund@live.dk

Mai Rosenkilde Damgaard

RAB Massageterapeut
Sven Dalsgaards Vej 24
7430 Ikast


Telefon: 20245400

mai.damgaard@gmail.com

www.mairosenkilde.dk

Christina Didriksen

Certificeret Coach
Dahlsvej 22
7442 Engesvang


Telefon: 51185098

krumsine@gmail.com

smiltillivet.com/coaching/

Hanne Gejl Nielsen

RAB Akupunktør
RAB Massageterapeut
Fyrrely 16
7451 Sunds


Telefon: 25177575
Telefon 2: 25177575

hannegejl@outlook.dk

www.hannes-helseklinik.dk/

Sarah-Margrethe Elmholdt-Svendsen

Klangmassør
Grundtvigsvej 24
7500 Holstebro


Telefon: 21247216

sm@elmholdt-svendsen.dk

Anne Berit Skytte Snejbjerg

Massageterapeut
RAB Massageterapeut
Søgårdevejen 17
7620 Lemvig


Telefon: 51181777

absnejbjerg@gmail.com

www.soegaardenshelse.dk/

Monica Luxhøj

Certificeret Coach
Massageterapeut
RAB Massageterapeut
Fuglebakken 1
7760 Hurup Thy


Telefon: 26821788

dinmassoerihurup@gmail.com

Runa Kjems

Massageterapeut
Trandumvej 5
7800 Skive


Telefon: 27137604

runa@gekkowellness.dk

Henrik Bro Mortensen

Klangmassør
Klangpraktiker
Vinkelvej 5
7900 Nykøbing


Telefon: 23248871
Telefon 2: 97710170

helemortensen@gmail.com